diadex diamantové nástroje pro stolové pily

CDF-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 300, 350, 400 a 500 mm.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545/6, info@diadex.cz 

diamantový kotouč CDF-SUPREME

CSA-CLASSIC

Diamantový kotouč na řezání betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměr 350 mm.

diamantový kotouč CSA-CLASSIC

RDT-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání keramiky, skla, kamene a dalších stavebních materiálů. Sintrovaný segment, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 300 mm až 500 mm.

diamantový kotouč RDT-SUPREME

RDC-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání velmi tvrdých materiálů. Sintrovaný segment, vysoká koncentrace diamantu, velmi jemné zrno, řezání za sucha nebo za mokra. Průměr 350 mm.

diamantový kotouč RDC-SUPREME

RDG-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání gresu, velmi tvrdé keramiky, skla, kamene a dalších stavebních materiálů. Sintrovaný segment, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 150 mm až 230 mm.

diamantový kotouč RDG-SUPREME

BSL-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 300, 350 a 400 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace jsou na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč BSL-SUPREME

BBR-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání a broušení kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání a broušení za sucha nebo za mokra. Průměry 300 a 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace jsou na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč BBR-SUPREME

BSK-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na řezání kolejnic a dalších kovových materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměr 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace jsou na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč BSK-SUPREME

PWS-PREMIUM

Diamantový kotouč na řezání Porothermu a dalších stavebních materiálů. Řezání za mokra. Průměry 700 mm a 900 mm, další průměry na dotaz.

diamantový kotouč PWS-PREMIUM