Scanmaskin, chemie pro úpravu povrchů

Scanmaskin SC-CLOSE™

SC-CLOSE™ je určený na spárování prasklin nebo vrypů v betonu nebo v kameni, nanáší se stěrkou. Balení kanystr 10 litrů.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545/6, info@diadex.cz 

průvodce broušením Scanmaskin SC-CLOSE

Scanmaskin SC-PROOF™

SC-PROOF™ je určený pro použití na nové nebo staré betony pro hydroizolace, tvrzení povrchu nebo regulaci prašnosti. Balení kanystr 10 litrů.

Je vhodný například pro skladové prostory, průmyslové podlahy a parkovací plochy. SC-PROOF™ je užívatelsky přívětivý produkt, který zvyšuje odolnost betonových povrchů. Získáte lehce udržovatelný betonový povrch, který je odolný vůči otěru, kyselinám, skvrnám a prachu, rovněž jsou minimalizovány otlaky černými gumovými kolečky.

Scanmaskin SC-PROOF

Scanmaskin SC-SHINE™

SC-SHINE™ poskytuje vysoce lesklou, ochrannou úpravu, podlaha je odolná vůči skvrnám a umožňuje údržbu bez nákladů a přípravu pro další nátěry. Balení kanystr 5 litrů.

Obdobně poskytuje prachu odolný povrch. Je to kosmetická úprava, která může nahradit vosky a akrylové tmely. Zatímco dává podobný vzhled jako vosk, SC-SHINE™ poskytuje povrch, který vyžaduje velmi málo údržby ve srovnání s voskem.

Scanmaskin SC-SHINE

Scanmaskin SC-MAT™

SC-MAT™ poskytuje matnou, ochrannou úpravu, podlaha je odolná vůči skvrnám a umožňuje údržbu bez nákladů a přípravu pro další nátěry. Balení kanystr 5 litrů.

Obdobně poskytuje prachu odolný povrch. Je to kosmetická úprava, která může nahradit vosky a akrylové tmely. Zatímco dává podobný vzhled jako vosk, SC-MAT™ poskytuje povrch, který vyžaduje velmi málo údržby ve srovnání s voskem.

Scanmaskin SC-MAT